M a n a S o f t

در حال بارگذاری ...

واحد نرم افزاری مانا سافت

واحد نرم افزاری مانا سافت از زمستان ۹۷ جهت ارائه خدمات طراحی وب و برنامه نويسی اپلیکیشنهاي موبايلی تاسیس گرديد. ماموريت اين واحد در زمینه طراحی، ساخت و برنامه نويسی انواع سامانه ها و اتوماسیون هاي اداري ، وبسايت هاي شرکتی- غیر شرکتی، برنامه نويسی اپلیکیشن هاي موبايل براي سیستم عاملهاي android و ios با استفاده از بروزترين تکنولوژي ها و زبان هاي روز دنیاست. افزون بر فعالیتهاي ذکر شده، اين واحد نرم افزاري با توجه به نیازها و درخواستهاي مشتريان خود در زمینههايی نظیر نگهداري، تولید و نظارت بر محتوا، مديريت و بهینه سازي (SEO) نیز فعال است.


واحد نرم افزاری ماناسافت با رويکرد پیشرو در حوزه فناوري ، نرم افزار، ارائه راه حل و مشاوره به مشتريان، هدف خود را قرارگرفتن میان تامین کنندگان پیشرو در صنايع زيرساختی کشور تعیین کرده است.
انجام پروژه‌های نرم افزاری

ماناسافت با تیمی مجرب اپلیکیشن‌هایی مطابق با استاندارد جهانی تولید می‌کند که توسط سیستم‌عامل‌های محبوب Android و iOS پشتیبانی می‌شوند.

تولید و مدیریت محتوا

به منظور بهره‌وری هرچه بیشتر از فضای مجازی، اولویت ما آشنایی کامل با مدل کسب و کار و سپس تولید و مدیریت محتوای مفید و باکیفیت برای صفحات و وبسایت شماست.

خدمات بهینه سازی سئو

هرچه وبسایت شما در نتایج گوگل به صفحه اول نزدیک‌تر باشد طبعا آمار بازدید آن بالاتر می‌رود. متخصصان ما کسب و کارتان را در تحقق این امر یاری می‌کنند.

مشاوره و بازاریابی کسب و کارها

کیفیت بالای یک محصول به تنهایی ضامن فروش موفق در بازار نیست؛ بلکه بازاریابی بهینه و آشناسازی کاربران با ویژگی‌های محصول نیز از ملزومات است. متخصصان ما با تکنیک‌های موثر دیجیتال مارکتینگ، موفقیت محصول شما را تضمین می‌کنند.

مشاوره خصوصی

هر مدیر موفقی به تعدادی مشاور برای پیشبرد اهداف کسب و کار احتیاج دارد. مشاوران ماناسافت کنار شما هستند تا نقاط ضعف احتمالی کسب و کار را شناسایی کرده و نقاط قوت را تقویت کنند.

آدرس دفتر

اهواز، 24 متری خیابان آزادگان مجتمع تجاری هشت بهشت شرکت مانا فناوری آوان گسترش

راه ارتباطی

شماره تماس: 6132235728-(98+)

ایمیل: info@manaavansoft.com

شبکه‌های اجتماعی